STRAVIČNE SCENE U DOMU ZVEZDE BARSELONE: Obamejang opljačkan i pretučen metalnom palicom
Napadač Barselone Pjer Emerik Obamejang (33) jutros je pretučen i opljačkan u svom domu.
FOTO: Printskrin/Instagram/Auba
Naime, četiri naoružana muškarca upala su u dom zvezde katalonskog kluba. Pretukli su ga metalnim šipkama, pretili su njemu i porodici pištoljima, te su ga opljačkali.
Španski mediji navode da je Obamejang ostao bez ogromne količine nakita. Lopovi su se uspeli domoći sefa i odneli su sve što je bilo u njemu.
Nije poznato kakve je povrede zadobio fudbaler Barselone. Čekaju se prve vesti i svakako se nadamo da je sa njim sve u najboljem redu.
Lopovi su pobegli sa mesta događaja u belom audiju A3. Policija je već počela istragu i u potrazi je za izvršiocima ovog dela.
Obamejang je voleo pokazivati bogatstvo na društvenim mrežama. Brojne su njegove fotografije kako uživa u luksuzu i verovatno je zbog toga i bio meta napada.
Ova pljačka mogla bi samo dodatno pojačati želju gabonskog fudbalera da ode iz kluba. On je prethodnih dana bio u pregovorima sa nekoliko ekipa.
Govorilo se dosta o tome da će se vratiti u Englesku. Čelsi je bio izuzetno zainteresovan za njegovo dovođenje i sigurno je da će nakon napada i pljačke Obamejang tražiti način da ode iz Barselone.
Obamejang je član katalonskog kluba postao u februaru ove godine. Odigrao je ukupno 24 utakmice i postigao je 13 pogodaka.
BONUS VIDEO: "Delije" se oprostile od Dejana Stankovića
Preporučujemo
KAKAV ŽREB ZA LIGU ŠAMPIONA! Grupe su formirane, sledi spektakl do spektakla - ovo će svi gledati
25. 08. 2022. u 19:04 >> 19:04
IZGLEDA DA MU JE PREMIJER LIGA SUĐENA: Liverpul nudi 70 miliona za igrača Barselone
25. 08. 2022. u 20:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)