ČUKARIČKI SE OPROSTIO OD EVROPE: Holanđani demonstrirali razliku u klasi i zakazali duel sa Fiorentinom

11. 08. 2022. u 20:57

FUDBALERI Čukaričkog danas su gostovali favorizovanom Tventeu, i poraženi su rezultatom 4:1.

ЧУКАРИЧКИ СЕ ОПРОСТИО ОД ЕВРОПЕ: Холанђани демонстрирали разлику у класи и заказали дуел са Фиорентином

"Brđane" je ovo noći čekao težak zadatak, gotov pa nemoguća misija protiv velikog favorita, jer su u prvom susretu u Beogradu poraženi sa 3:1.

Ipak, start iz snova za našeg predstavnika. Napad po levoj strani, lopta u for za Adžića, u kazneni, povukao je, došao do peterca, a onda je poslao ispod golmana Tventea, a Čukarički je umirio prepun stadion u Holandiji i poveo sa 0:1.

A onda, pravo niotkuda Tvente je stigao do izjednačenja. Badamosi je promašio loptu kod centaršuta domaćina iskosa sa leve strane, ona je došla do Robina Prepera kome nije bilo teško da je smesti u mrežu. Brzo su rasprešeni snovi Čukaričkog.

Već u 34. minutu, preslikana akcija one od pre desetak minuta, Rots je centrirao sa desne strane u srce kaznenog, utrčao je Vlap, opet je ostao sam na ivici peterca, samo se poklonio i glavom matirao Mićovića za 2:1.

Sve nade Čukaričkog ugasio je Colis u 74. minutu.

A tačku na i stavio je isti igrač. Ušao je sa klupe grčki fudbaler i sa dva gola okončao ovaj meč.

Fudbaleri Tventea, u narednom kolu kvalifikaciaj za ligu Evrope igraće sa itijalinaskom Fiorentinom, za koju nastupaju Nikola Milenković i Luka Jović.

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama