TEN HAG SKLOPIO LISTU ŽELJA: Strašne transfer mete na radaru Mančester junajteda
NOVI menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag saopštio je čelnicima kluba da želi da angažuje petoricu fudbalera i to Frenkija de Jonga, Kalvina Filipsa, Deklasa Rajsa, Ngola Kantea i Darvina Nunjeza, prenosi "Gol.kom".
FOTO: EPA
Britanski mediji ističu da Junajted ne odustaje od De Jonga, koji je već sarađivao sa Ten Hagom u Ajaksu. Međutim, holandski fudbaler ne želi da napusti katalonski klub, a novi menadžer Junajteda će pokušati da ubedi De Jonga da promeni sredinu. Barselona traži čak 60 miliona evra za fudbalera koji sa mnogo uspeha sarađivao sa novim strategom "crvenih đavola".
Holandski stručnjak po svaku cenu želi i Filipsa, koji je član Lidsa, kao i Rajsa iz Vest Hema. Međutim, londonski klub traži obeštećenje od čak 180 miliona evra heroja "čekićara".
Ten Hag planira da dovede i Kantea, ali je problem što je francuski reprezentativac sklon povredama, koje su ga ove sezone izbacile iz prvog tima Čelsija. Kao peto pojačanje na "Old trafordu" u letnjem prelaznom roku pominje se napadač Benfike, Darvin Nunjez.
Očekuje se da će veliku bitku za potpis sjajnog golgetera Mančester voditi sa Liverpulom, koji je i zvanično iskazao interesovanje za Nunjeza.
Bonus video: Svemirsko svetsko prvenstvo: Spektakl kakav fudbal ne pamti
Preporučujemo
VELIKI BOEM: Savo Milošević zapevao poznati narodnjak i "ukrao šou" u kafani (VIDEO)
07. 06. 2022. u 15:53
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovrši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (18.45). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
PREDRAG MIJATOVIĆ OSTAO U ŠOKU NA SEDNICI UPRAVE FK PARTIZAN! Posle derbija, na važnu temu - jedini digao ruku "za", svi ostali - ODBILI!
Najnovije vesti vezane za FK Partizan svakako nisu onakve kakve bi "grobari" želeli.
26. 02. 2026. u 13:10
JEDINA FOTKA DEKIJA I TRUDNE NOVINARKE: Nije rođena u Srbiji, podariće mu 5. dete - mlađa od njega 8 godina (FOTO)
ANITA Bojanić je supruga Dejana Stankovića, koja će mu uskoro podariti drugo dete, a treneru Crvene Zvezde će to biti peto dete s obzirom da iz prvog braka ima trojicu sinova Stefana, Filipa i Aleksandra.
26. 02. 2026. u 16:48
Komentari (0)