FIORENTINA I BEZ VLAHOVIĆA RADI NA SRPSKI POGON: Milenković doneo pobedu "violi"! (VIDEO)

10. 02. 2022. u 20:47

FIORENTINA i dalje radi na srpski pogon, pobedu je ovoga puta u polufinalu Kupa Italije doneo Nikola Milenković.

ФИОРЕНТИНА И БЕЗ ВЛАХОВИЋА РАДИ НА СРПСКИ ПОГОН: Миленковић донео победу виоли! (ВИДЕО)

Slavila je "viola" protiv Atalante 3:2, a gol odluke postigao je Nikola Milenković u 94. minutu meča.

Biragi je izveo prekid blizu polovine terena, lopta se odbila do defanzivca Fiorentine koji je „opalio“ i zatresao mrežu gola Atalante.

Fiorentina je do vođstva došla u 9. minutu preko Pjonteka, Zapakosta je izjednačio na 1:1 u 30. minutu.

Boga je u 56. minutu doneo prvu prednost Atalanti na današnjem meču, da bi se Pjontek ekspresno iskupio za promašen penal u 71. minutu.

Fiorentinu u polufinalu očekuje bolji iz duela Juventusa i Sasuola, dok drugi par čine Milan i Inter.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu