ČELSI NE ODUSTAJE OD ŠAMPIONSKE TRKE: "Plavci" preokretom stigli Liverpul (VIDEO)

26. 12. 2021. u 20:39

FUDBALERI Čelsija ostvarili su pobedu u 19. kolu Premijer lige i to preokretom protiv Aston Vile - 1:3 (1:1).

ЧЕЛСИ НЕ ОДУСТАЈЕ ОД ШАМПИОНСКЕ ТРКЕ: Плавци преокретом стигли Ливерпул (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Sve pogotke na ovom susretu postigli su "plavci".

Najpre je Džejms nehotice, glavom, savladao svog golmana u 28. minutu, ali nije dugo trebalo londonskom klubu da se razgoropadi u Birmingemu.

Žoržinjo je iz penala u 34. minutu poravnao rezultat, potom je u 56. Lukaku odličnim udarcem glavom preokrenuo rezultat, da bi u trećem minutu sudijske nadoknade vremena Žoržinjo novim jedanaestercem postavio konačan ishod.

Na tabeli Premijer lige je i dalje vodeći Mančester siti, koji je sa Lesterom odgirao neverovatan meč u kome je postignuto čak devet golova: "građani" vode sa 47 bodova, šest više od Liverpula koji je odigrao utakmicu manje, ali i šest više od Čelsija koji je stigao "Crvene", istina uz takmičarski nastup više.

BONUS VIDEO: Slobodni asovi - transferi ovih igrača bi od januara mogli da promene fudbal