VLAHOVIĆ SE IZJEDNAČIO SA RONALDOM: Srpski golgeter nastavlja da teroriše golmane u Seriji A (VIDEO)

19. 12. 2021. u 14:05

DUŠAN Vlahović je postao besmrtan! Srpski golgeter upisao se u knjigu rekorda italijanske Serije A, izjednačivši se sa Kristijanom Ronaldom.

ВЛАХОВИЋ СЕ ИЗЈЕДНАЧИО СА РОНАЛДОМ: Српски голгетер наставља да терорише голмане у Серији А (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Prvotimac Fiorentine je u nedelju protiv Sasuola zabeležio 33. pogodak u kalendarskoj godini i na prvom mestu večne liste se izjednačio sa Kristijanom Ronaldom.

Vlahović je gol postigao u 51. minutu utakmice. Fiorentina je gubila 2:0 od Sasuola, ali je preko srpskog golgetera i Toreire stigla do boda, iako je poslednjih 20 minuta irala sa desetoricom jer je isključen Biragi.