VEST HEM ZAKUCAO LIVERPUL: Pričaće se o autogolu Alisona!

07. 11. 2021. u 19:34

FUDBALERI Vest Hema nadigrali su Liverpul i slavili rezultatom 3:2.

ВЕСТ ХЕМ ЗАКУЦАО ЛИВЕРПУЛ: Причаће се о аутоголу Алисона!

Poveli su fudbaleri Vest Hema nakon kornera u 4. minutu kada je Alison tragikomično savladao sam sebe. Prošla mu je lopta između ruku i skrenula u mrežu Redsa. Pregledan je VAR snimak nije bilo ničega spornog.

U 41. minutu Trent Aleksandar Arnold je raspalio iz slobodnjaka za nešto mirnije poluvreme Jirgena Klopa.

Krejg Doson je zapretio u 50. minutu pogodio je prečku. Odgovorio je Sadio Mane u 52. Lukaš Fabijanski je odlično reagovao. Novi šok za rivala priredio je Pablo Fornals, igrač Vest Hema plasirao je odličnu loptu u mrežu Brazilca za 2:1.

Kurt Zuma je omogućio "ćekičarima" da lakše dišu. Glavom je šutirao, nadskočio je odbranu za 3:1, to je njegov deveti gol glavom ove sezone iz deset pokušaja. Liverpul je do kraja uspeo da smanji zaostatak na 3:2. Strelac gola bio je Origi.