OVO JOŠ NISTE VIDELI U FUDBALU: Najneobičnija krađa vremena, snalažljivost ili bezobrazluk?! (VIDEO)

04. 09. 2021. u 10:10

ZANIMLjIV video dolazi nam iz MLS lige gde su fudbaleri Nju Inglanda upisali novu pobedu, ovoga puta 1:0 na gostovanju Filadelfiji.

ОВО ЈОШ НИСТЕ ВИДЕЛИ У ФУДБАЛУ: Најнеобичнија крађа времена, сналажљивост или безобразлук?! (ВИДЕО)

Strelac jedinog pogotka bio je Met Polster u 33. minutu duela, a nakon meča centralna figura bio je Henri Kesler, koji je pažnju javnosti na sebe skrenuo neobičnim načinom odugovlačenja i "čuvanja" lopte.

Njegov potez doprineo je tome da u završnici meča domaći sastav ne dođe u priliku da ugrozi gol rivala.

On je u 93. minutu do ludila doveo protivnika koji je odmah poželeo da se fizički obračuna sa njim.

Kesler najpre svom snagom ispucao na tribine loptu koju nije uspeo da stigne, a onda je i onu rezervnu, koja mu se našla na putu, rukom bacio u gledalište.

Tako je onemogućio protivnika da brzinski izvede aut, "ukrao" još malo vremena, usput do maksimuma unervozio protivničkog fudbalera.