SAGA KONAČNO ZAVRŠENA: Milenković potpisao novi ugovor

Časlav Vuković

19. 08. 2021. u 15:35

SRPSKI fudbaler Nikola Milenković potpisao je novi ugovor sa Fiorentinom.

САГА КОНАЧНО ЗАВРШЕНА: Миленковић потписао нови уговор

Foto: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Bivši defanzivac Partizana bio je blizu prelaska u Englesku, tačnije u Vest Hem i Totenhem, ali na kraju je odlučio da ostane u Firenci.

On je sa klubom sa "Artemio Frankija" potpisao novi dvogodišnji ugovor i u klubu će ostati do 2023. godine. Njemu je aktuelni ugovor isticao na kraju ove sezone.

Zanimljivo je i to da pojedini italijanski mediji spekulišu da bi Milenković mogao da postane novi kapiten Fiorentine.

Ovaj 23-godišnji Beograđanin je član italijanskog tima od leta 2017. godine, kada je stigao iz Partizana za 5,1 milion evra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma