BLAMAŽA AJNTRAHTA: Nekadašnji osvajač Kupa Nemačke ispao na startu od trećeligaša!
AJNTRAHT je 2018. godine podigao trofej namenjen osvajaču Kupa Nemačke, tri godine kasnije ispao je u prvom kolu od trećeligaša Manhajma (2:0)
Foto: EPA-EFE/ FILIP SINGER
Tim Filipa Kostića odigrao je jako loš meč. Iako treba istaći da je klub iz Frankfurta imao kontrolu lopte, ali bez rezultata.
Manhajm je u trenucima kada je imao loptu napadao, a najbolje u prilog tome koliko su konkretni bili govori podatak da je Kevin Trap imao deset intervencija pred golom.
Novi trener Ajntrahta Oliver Glazner po lošem će pamtiti svoj debi, a u timu nije bilo ni Filipa Kostića.
Domaćin je poveo u 48. minutu posle kornera golom Segerta, a samo četiri minuta kasnije Bojambe je postavio konačnih 2:0!
Preporučujemo
JOVIĆ IMA NOVU ŠANSU DA SE DOKAŽE: Srbin ponovo starter za "kraljeviće"
08. 08. 2021. u 17:52
FULAM REMIZIRAO NA STARTU NOVE SEZONE: Mitrović odigrao ceo meč, Srbin dobio žuti karton
08. 08. 2021. u 17:06
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)