REMI PROLETERA I NOVOG PAZARA: Novosađani se vratili sa 0:2, duel obeležio promašaj godine!

30. 07. 2021. u 21:22

SADRŽAJNIM duelom počelo je treće kolo Superlige Srbije. Akteri su bili Proleter i Novi Pazar, a duel je završen rezultatom 2:2, iako je gost imao 0:2.

РЕМИ ПРОЛЕТЕРА И НОВОГ ПАЗАРА: Новосађани се вратили са 0:2, дуел обележио промашај године!

Videli smo promašaj koji će definitivno obeležiti sezonu. Ali i obilje golova. Bašanović je promašio gol sa manje od pola metra.

Almir Aganspahić je u 18. minutu nakon igranja rukom domaćeg fudbalera zatresao mrežu za 1:0. Stefan Dimić u 47. minutu uvećao je na 2:0, kaznivši sve promašaje domaćina.

Proleter je u nastavku zaigrao otvorenije, ofanziva je donela rezultat kada je Tomović zatresao mrežu, već minut kasnije, a potom i Dilan Ortiz u 56. minutu.

Mogao je da bude Ortiz kompletan junak, pošto je u 88. minutu još jednom pogodio mrežu. VAR je konstatovao da se pre šuta poslužio rukom.