RAPSODIJA TRIKOLORA: Rukometaši Francuske upisali i četvrtu pobedu na Igrama
Rukometaši Francuske zabeležili su i četvrtu pobedu na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto su danas pobedili Španiju sa 36:31.
Foto: AP
Trikolore je do nove pobede u Grupi A olimpijskog turnira vodio Nedim Remili sa devet golova, uz samo jedan promašen šut, Igo Deska je postigao sedam, a Nikola Turna četiri gola.
U timu Španije najbolji su bili Aleks Dujšebajev i Aleks Gomes sa po pet golova.
Francuska je prva na tabeli Grupe A sa sve četiri pobede, dok je Španija druga sa skorom 3/1.
U istoj grupi, rukometaši Brazila su pobedili Argentinu sa 25:23 i tako stigli do prvog trijumfa na Igrama. Selekcija Argentine je i dalje bez pobede.
Do prve pobede u Tokiju stigao je i Bahrein koji je u četvrtom kolu Grupe B pobedio Japan sa 32:30. Domaćin Olimpijskih igara je poslednji na tabeli bez pobede.
Preporučujemo
PREOKRET! Ništa od NBA Evrope? Adam Silver najavljuje nešto neočekivano
25. 03. 2026. u 21:51
UBEDLjIVE CRVENO-BELE: Košarkašice Kraljeva poražene od Crvene Zvezde
25. 03. 2026. u 21:45
MEČ ODLUKE ZA CRVENU ZVEZDU: Pobeda u Vitoriji je imperativ za četu Saše Obradovića!
NAJBTINIJI meč u dosadašnjem toku Evrolige košarkaši Crvene Zvezde odigraće večeras u "Fernando Buesa" areni gde će ih od 20.30 ugostiti Baskonija.
25. 03. 2026. u 11:38 >> 11:38
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)