BASKETAŠI 4 od 4: Nova pobeda glavnih favorita za zlato
SRPSKI basketaši su nezaustavljivi u Tokiju!
FOTO: AP
Četiri utakmice, četiri povbede, to je učinak srpskog basket tima na Olimpijskim igrama, u Tokiju. Pala je i Belgija - 21:14.
Blistao je Bulut sa 13 ubačenih poena. Dejan Majstorović je ubacio četiri, a Aleksandar Ratkov i Mihailo Vasić po dva poena.
Naredni protivnici našim basketašima biće Japanci, sutra igramo još sa Letonijom, a u poslednjoj rundi sa Rusijom.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MOĆNO U FINALE RIMA: Rud pregazio Italijana, boriće se za novu Masters titulu!
15. 05. 2026. u 19:23
OGLASIO SE KARLIK DžONS: Evo šta je rekao nakon uslovne kazne (FOTO)
15. 05. 2026. u 19:07
MILAN ĐURICA: Dobićeš kad dođe! (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
15. 05. 2026. u 14:00
PRELOMNI TRENUCI ISTORIJE: Kako Donald Tramp spasava Crvenu zvezdu i Partizan?
Najnovije vesti vezane za KK Crvena zvezda, KK Partizan ali i ne samo te evropske klubove stižu iz Amerike. Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, za to se pobrinuo.
14. 05. 2026. u 21:35
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (1)