NAVIJAČI MU NISU DALI DA ODE U ZVEZDU, SADA TERORIŠE ŠVEDSKE GOLMANE: Birmančević postigao dva gola za dva minuta (VIDEO)

17. 07. 2021. u 17:19

ŠVEDSKI Malme je uradio dobarposao kada je dao milion evra uspeo da dovede Veljka Birmančevića iz Čukaričkog.

НАВИЈАЧИ МУ НИСУ ДАЛИ ДА ОДЕ У ЗВЕЗДУ, САДА ТЕРОРИШЕ ШВЕДСКЕ ГОЛМАНЕ: Бирманчевић постигао два гола за два минута (ВИДЕО)

Bilo je signala iz Crvene zvezde da bi mogao na "Marakanu" Nije izostala ni njegova želja, ali su navijači dobili svoje i Birmančević se otisnu put Švedske.

Veljko je meč sa Degerforšom u gostima, u okviru 12. kola prvenstva, počeo sa klupe,u igru je ušao na poluvremenu.

U periodu od 53. do 55. minuta postigao je dva gola i tako potvrdio pobedu svog kluba od 5:0.

On je postigao četvrti i peti gol i pokazao da je vrlo važan šraf u timu gde još ne dobija po 90 minuta, ali je u vrhu liste strelaca švedske lige sa pet postignutih golova u 12 kola.