UMAR SADIK U CENTRU PAŽNJE: Bivši klub Nigerijca žestoko kažnjen zbog "šverca" igrača!
FUDBALSKI klub Specija koji je lansirao Umara Sadika u zvezde kažnjen je zbog "švercovanja" fudbalera iz Nigerije.
FOTO: M. Vukadinović
Fudbaler koji je u Partizanu pružao zapažene partije, a potom u Almeriji još bolje sada pažnju javnosti skreće zbog skandala u kome se našao njegov bivši klub - Specija, preneo je engleski Bi-Bi-Si.
Naime, italijanski klub žestoko je kažnjen od strane FIFA, naredne dve godine klub neće moći da dovodi fudbalere, a razlog za tim je "švercovanje" igrača iz Nigerije u periodu od 2013. do 2017. godine.
Klub će takođe morati da plati kaznu od 500.000 italijanskih franaka.
Nekadašnji napadač Partizana je 2013. stigao u Speciju kada je imao 16 godina, a igrao je toliko dobro po dolasku da je sa 19 godina prodat Romi za sumu od 3.000.000 dolara.
Preporučujemo
ALMERIJA ODBILA VELIKU PONUDU ZA SADIKA: Crno-beli pomno prate situaciju
17. 06. 2021. u 17:33
SAD JE PLjUNUTI RASTA: Nejmar promenio imidž - stavio i minđuše (FOTO)
16. 07. 2021. u 11:50
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
OVO NISU OČEKIVALI: Novak Đoković se obratio Hrvatima na ćirilici (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično zanimljive.
22. 01. 2026. u 12:17
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)