MARSELO MENJA RAMOSA: "Čast mi je i ogromna odgovornost"
BRAZILSKI fudbaler Marselo rekao je da je uveren da će Real Madrid nastaviti sa osvajanjem trofeja i naredne sezone, kao i da će promena kapitena u madridskom klubu doprineti energiji u ekipi.
Foto: AP
Levi bek madridskog tima nosiće kapitensku traku sledeće sezone, pošto je Serhio Ramos napustio redove španskog velikana i preselio se u Pari Sen Žermen.
- Mnogo sam srećan što je meni pripala ta uloga, siguran sam da ćemo osvojiti neki trofej. Svesni smo da je veoma teško proći kroz sezonu bez osvojene titule, ali borili smo se do kraja sezone, to je govori o nama. Svi smo dobro i radujemo se novoj sezoni. Još uvek imamo igrače koji se tek vraćaju sa reprezentativnih aktivnosti ili sa odmora, ali smo svi veoma uzbuđeni i motivisani pred početak nove sezone.
Marselo je bio i logično rešenje za kapitena, s obzirom na to da je u Kraljevskom klubu već 15 godina.
- Čast mi je, ali i ogromna odgovornost da budem kapiten najvećeg kluba na svetu. Presrećan sam. Svake sezone naučim nešto novo jer uvek postoji nešto novo što može da se nauči. Sada sam kapiten Real Madrida, ostvarila mi se još jedna želja i verujem da sam učinio sve što treba kako bih zaslužio da u Realu ostanem toliko dugo. Verujem da sam kao kapiten portparol tima i uvek ću se truditi da pomognem u svemu, kao što sam to činio i do sada, zaključio je Marselo.
(Sport klub)
Preporučujemo
LUKA JOVIĆ NA TRENINGU REALA: Karlo Anćeloti počinje sa radom, evo ko je još tu
05. 07. 2021. u 11:47
REAL TRAŽI DA SE MODRIĆ OPROSTI OD REPREZENTACIJE: Hrvatski vezista će igrati u Kataru
05. 07. 2021. u 10:46
EVROLIGA: Partizan bolji od Valensije, Panter "ruši" Zvezdu...
ZA danas vam je naša redakcija spremila nekoliko zanimljivih predloga iz Evrolige.
27. 03. 2026. u 10:30
SKANDAL: UEFA zabranila pravoslavlje, a satanizam je dozvoljen!
Najnovije vesti iz sveta sporta, tačnije fudbala, vezane su za FK Crvena zvezda, ali je i cela Srbija, pa i celo pravosavlje pogođeno odlukom evropske kuće fudbala, UEFA.
27. 03. 2026. u 15:15
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)