BRAZIL NA KORAK OD FINALA KOPA AMERIKE: Priča se samo o krvničkom startu Žezusa (VIDEO)

03. 07. 2021. u 09:02

FUDBALERI Brazila savladali su u četvrtfinalu Kopa Amerike savladali Čile rezultatom 1:0.

БРАЗИЛ НА КОРАК ОД ФИНАЛА КОПА АМЕРИКЕ: Прича се само о крвничком старту Жезуса (ВИДЕО)

Jedini gol postigao je Lukas Paketa u 46. minutu, odlično je vezistu Liona proigrao Nejmar, a ovaj bez mnogo problema matira Klaudija Brava.

Ipak, trenutak o kome će se najviše pričati nije gol, niti pobeda Brazila, već start za zatvor Gabrijela Žezusa koji je usledio dva minuta nakon gola.

U pokušaju da stigne do lopte neoprezno je startovao, podigao je visoko nogu i u grudi kramponima udario Eugenija Menu. To mu je donelo direktno isključenje sa meča.

Imao je Čile terensku inicijativu naročito tokom drugog poluvremena. Čak je uspeo i da postigne gol preko Vargasa u 62. minutu, ali je on poništen.

Brazil u polufinalu očekuje Peru koji je slavio protiv Paragvaja rezultatom 4:3.