REAL DOVEO KAPITALCA: Defanzivac Bajerna potpipsao petogodišnji ugovor sa Madriđanima
FUDBALERI Reala pobedili su u dvoboju za potpis Davida Alabe. Iako je Bajern pokušavao da ga zavrži na kraju se odlučio za selidbu u Madrid. U dresu "los blankosa" biće predstavljen nakon Evropskog prvenstva.
Foto AP
- Obaveštavamo javnost da je naš klub postigao dogovor sa Davidom Alabom. On će potpisati petogodišnji ugovor sa Real Madridom, stoji u kratkom saopštenju giganta iz Madrida.
Alaba je u Madrid stigao kao slobodan igrač, nakon što mu je istekao ugovor sa Bajernom, a prema nezvaničnim navodima u novom klubu će godišnje inkasirati oko 12.000.000 evra koliko trenutno prima i Serhio Ramos.
Interesovanje za pouzdanog defanzivca prethodnih meseci pokazali su brojni klubovi poput Barselone i Čelsija, ali je doskorašnji fudbaler Bavaraca odabrao dres Reala.
Preporučujemo
REAL IZNEVERIO RONALDA: Niko nije očekivao da će mu ovako vratiti za godine vernosti!
02. 05. 2021. u 19:04
JOVIĆ OSTAJE? Zidan doneo odluku, Ajntrahtu milioni i Srbin za Portugalca!
28. 04. 2021. u 20:18
LIVERPUL SE POJAČAO GDE JE "NAJTANjI": Defanzivac stigao za 40.000.000 evra
28. 05. 2021. u 17:01
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
GORAN IVANIŠEVIĆ "SAHRANIO" NOVAKA! Đoković nije psihički najjači, niti ima najbolji ritern! (VIDEO)
Najnovije vesti iz tenisa tiču Gorana Ivaniševića. Novak Đoković je bio jedna od tema kojom se bavio Hrvat, bivši Noletov trener.
30. 03. 2026. u 13:20
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)