ERAKOVIĆ ŽELI SVE NAJBOLJE SRBIJI: Selektor Stojković je sigurno odgledao svaku moju utakmicu
Fudbaler Zenita Strahinja Eraković izjavio je danas da selektor Srbije Dragan Stojković najbolje zna šta je potrebno nacionalnom timu na predstojećem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.
FOTO: FK Crvena zvezda/Nikola Mitić
Selektor Srbije je jutros saopštio konačan spisak od 26 igrača za EURO u Nemačkoj.
Stojković je odlučio da sa spiska putnika za EP izostavi Erakovića. Fudbaler Zenita se nalazio na širem spisku selektora Srbije za kontinentalni šampionat u Nemačkoj.
"Selektor je sigurno odgledao svaku moju utakmicu i sigurno zna najbolje šta je najbolje za ekipu. Želim im puno uspeha na EP", rekao je Eraković za "Maks sport".
Eraković (23) je za reprezentaciju Srbije odigrao osam mečeva i postigao je jedan gol. On je član Zenita od 2023. godine, a pre toga je igrao za Crvenu zvezdu.
Eraković je bio član reprezentacije Srbije na Svetskom prvenstvu, koje je održano 2022. godine, ali nije odigrao nijedan minut na Mundijalu u Kataru.
BONUS VIDEO: "ISTINA JE..." Reakcija Vladana Milojevića nakon remija na meču Vojvodina - Zvezda
Preporučujemo
KO TEBE PROVOCIRA? Slovenački Srbin žestoko udario na "orlove" pred Evropsko prvenstvo
28. 05. 2024. u 12:40
ONI SU OTPALI SA SPISKA! Selektor Srbije je precrtao ovih devet momaka pred EP
28. 05. 2024. u 10:17
POBEDA ZA PERFEKTNU GRUPNU FAZU: Impresivni nastupi "tobdžija" najavljuju napad na evropsku krunu!
LIDER grupne faze Lige šampiona, Arsenal dočekuje kazahstanski Kairat u sredu uveče na Emirejtsu (21.00), u obračunu prvoplasirane i poslednjeplasirane ekipa ligaške faze. Tobdžijama je potreban samo bod kako bi matematički potvrdile prvo mesto pred nokaut fazu, dok gosti igraju za čast i beg sa samog dna tabele.
28. 01. 2026. u 07:10
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)