OGLASILA SE NOVA PEVAČICA ZORANA MARJANOVIĆA: Evo šta je otkrila o njihovom odnosu - do juče bila potpuno nepoznata javnosti (FOTO)
JUČE je kao bomba u medijima odjeknula vest da Zoran Marjanović, kome se pred Višim sudom u Beogradu sudi zbog optužbi da je 2. aprila 2016. na nasipu Crvenka u Borči ubio suprugu, pevačicu Jelenu Marjanović, ima novu pevačicu.
Foto Instagram
Naime, kompozitor je na svom Fejsbuku objavio da je konačno srećan, a povod za takvo njegovo osećanje je to što je završio pesmu, koju je otpevala Dragana Roljić.
- Prva finalizovana pesma iz moje radionice, nakon pet godina pauze. Gago, neka ti je sa srećom - napisao je Marjanović na Fejsbuku. Ispod tog komentara postavio je spot Dragane Roljić za pesmu pod nazivom „Ljubavnica tuge“, ali je i tagovao ovu pevačicu uz opasku „da se oseća srećno“.
Inače, Marjanović je kompozitor i upravo je on komponovao muziku i radio aranžman za numeru „Ljubavnica tuge“, koju je otpevala atraktivna Dragana, a koja, sudeći po njenim društvenim mrežama, živi u Americi.
A danas se oglasila i pevačica za koju je javnost juče čula.
Dragana je prvi put otkrila od kada datira njena saradnja sa Zoranom Marjanovićem i kako se poznaju.
- 2014. godine sam upoznala Zorana u muzičkom studiju kada smo otpočeli snimanje pesme ''Ljubavnica tuge''. Pesma je za nekoliko dana i završena, iste godine - poručila je Dragana, a o glasinama da je sa Zoranom u emotivnoj vezi kaže:
- Zoran i ja nismo u vezi kako se uporno nagađa i piše.
(Pink)
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)