NAKON TATJANE, OGLASIO SE SIN SANJE ILIĆA: Ona je bivša žena, niko i ništa!

13. 03. 2021. u 19:36

MUZIČAR Aleksandar Sanja Ilić sahranjen je 12. marta u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu, a ono što je mnogima privuklo pažnu jeste da njegova bivša supruga Tatjana Krajinov nije došla da ga isprati na večni počinak.

НАКОН ТАТЈАНЕ, ОГЛАСИО СЕ СИН САЊЕ ИЛИЋА: Она је бивша жена, нико и ништа!

Foto: Instagram

Tatjana nije bila ni na komemoraciji, a njeno ime je izostavljeno i sa umrlice. Kako je ona ranije objasnila imala je veliku želju da dođe, međutim poštovala je odluku porodice koja je nije želala da ona prisustvuje sahrani.

Sada se oglasio i Sanjin sin producent Andrej. On je istakao da Tatjani nije bilo zabranjeno da dođe na sahranu.

- Oni su bili razvedeni, a sahrana je bila u najužem krugu porodice. Bilo nas je četvoro na sahrani. Nije joj bilo zabranjeno, nego ona nije u porodici. Što bi ona bila u krugu od četvoro ljudi kad nije niko i ništa, nema potrebe. Nema tu šta da se kaže, bivša žena -  ispričao je Andrej, a na pitanje da li je sa Tatjanom ostao u dobrim odnosima nakon što se razvela od njegovog oca, rekao je:

- Nismo se čuli nakon što su oni završili. To je njihova stvar, prenosi Objektiv.rs.

Tatjana je ranije ispričala i da su se ona i Sanja razveli u novembru 2020. godine.

Sanja Ilić preminuo je 7. marta u Zemunskoj bolnici, od posledica korona virusa. Lekari su u međuvremenu ustanovili da je njegovo stanje kritično jer je godinama imao leukemiju a da to nije ni znao.

Bio je osnivač grupe "Balkanika" od 1998. godine i jedan od najcenjenijih domaćih muzičara,  a sahranjen je pored prve supruge glumice Zlate Petković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (1)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena