"NE LIČI NA BAKU, ONA LIČI NA KRALJICU": Ceca snimkom u seksi svetlucavoj haljini očarala pratioce (VIDEO)
PEVAČICA Svetlana Ceca Ražnatović objavila je video sa snimanja jedne kampanje i svojim stajlinogm i izgledom oduševila je pratioce na Instagramu.
Foto: Instagram
Ona na sebi ima šljašteću haljinu ispod kolena, neobične roze štikle i potpuno "divlju" frizuru.
Osim stajlinga koji je oduševio njene pratioce, mnogi su ostali očarani njenom lepotom i savršenim izgledom.
"Boginjo izgledaš kao devojka od 25 godina", "Božanstvena ženo", "Au Ceki, perfektna si", "Ne liči na baku, ona liči na kraljicu", samo su neki od komentara.
Podsetimo, Ceca se pre nešto više od tri meseca ostvarila u ulozi bake, kada je njen sin Veljko dobio prvo dete, naslednika Željka Ražnatovića. Međutim, možda baš od tada na račun pevačicinog izgleda pristižu komplimenti više nego ikada.
Izgled kojim je Ceca ostavila mnoge bez daha pogledajte ispod teksta:
Zapratite „Novosti sport“ na Fejsbuku.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (1)