NEKE LJUBAVI NE TRAŽE APLAUZ: Olja Karleuša jednu od novih pesama posvetila sinu (FOTO)
FOLK zvezda Olja Karleuša posle duže diskografske pauze obradovala je svoju publiku dvema novim pesmama "Htio mo'go ili mor'o" i "Tebe da gledam (Pesma za sina)".
Foto: Marko Arsić
Baladu "Tebe da gledam (Pesma za sina)" posvetila je svom nasledniku Pavlu, na koga je mislila dok je još davnih dana boravila u bolnici, a sada realizovala svoju želje.
- Ovo nije pesma, to je osećaj koji godinama gajim u sebi. Posvetila sam je svom sinu, mom razlogu, sreći i mom životnom sidru. Jer neke ljubavi ne traže aplauz, one samo postoje – istakla je Olja za "Novosti" i dodala:
- Jedan stih pesme glasi "Ko je taj, što će u pola noći uvek doći vama" i on govori sve. Ovo je pesma iz duše.
Foto: Marko Arsić
Pored dve nove numere, Oljina karijera je brojna mnogim hitovima, koji nemju rok trajanja.
- Kada sam bila na vrhuncu svoje karijere, svesno sam se povukla zbog svoje porodice i ne kajem se zbog toga. Današnja muzika i trendovi imaju svoju lepotu i draž, kao što je to nešto bilo i kada sam ja počinjala. Ponosna sam na svaku notu svoje karijere – zaključila nam je folk pevačica.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)