SAMO NAJBOLJE ZA MEZIMICU: Sanja Maletić sa suprugom priredila slavlje za pamćenje povodom prvog rođendana ćerke Vanje (FOTO)

Д. Цакић

01. 07. 2025. u 22:15

FOLK zvezda Sanja Maletić ostvarila je svoju životnu želju kada je pre godinu dana u 52. godini života postala majka devojčice Vanje.

САМО НАЈБОЉЕ ЗА МЕЗИМИЦУ: Сања Малетић са супругом приредила славље за памћење поводом првог рођендана ћерке Вање (ФОТО)

Foto: Shutterstock/ATA images/A.A.

Tim povodom Sanja danas je organizovala slavlje za pamćenje.

Gosti iz čitavog sveta sjatili su se da sa srećnim roditeljima danas podele radost, a prvom rođendanu prisustvovale su i brojne Sanjine kolege poput Ane Bekute, Zlate Petrović, Vanese Šokčić, Gorana Čomora, Ivana Kukolja Kukija, Amele Zuković, Nataše Đorđević, Ruleta…

Domaćini su se potrudili da za rođendan svoje mezimice gostima obezbede sve, pa su tako na jelovniku bili domaći i internacionalni specijaliteti, izbor pića bio je neograničen, a svi su imali i pansion u hotelu u kome se slavlje dešavalo.

Gosti su uživali u muzici benda "Alibi", a slavlje kome su prisustvovali dugo će se prepričavati.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!