PLJUŠTALE ČESTITKE: Teodora DŽehverović obradovala druge za svoj rođendan (FOTO/VIDEO)
REGIONALNA muzička zvezda Teodora Džehverović za svoj rođendan 10. februara, „počastila“ je mnogobrojnu publiku novim pesmama, projektom koji je nazvala „Trilogija“.
Foto: Dušan Petrović
Na Teodorinoj trilogiji nalaze se, logično, tri pesme, od kojih je jedna, duet sa reperom Mihajlom Veruovićem Vojažom pod nazivom „Divlja“, a preostale dve solo pesme su „Bed“ „(Bad“) i „Dijamanti“.
Foto: Dušan Petrović
Obožavaoci su jedva dočekali nove pesme, a pored čestitki za „Trilogiju“, muzička zvezda je za rođendan od svog tima dobila tortu u obliku njenog lika i figure.
- „Trilogiju“ sam radila u potpunoj tajnosti, jer sam želela da i ja na svoj rođendan dam svim ljudima, muzički poklon. Svaki svoj projekat pored svojih pesama, začinim i duetom, tako je bilo je ovog puta sa Mihajlom. Vežite se dobro, jer „Trilogija“ je tek krenula – istakla je Teodora za „Večernje novosti“.
Foto: Dušan Petrović
U nastavku pogledajte i poslušajte numeru "Dijamanti", jednu od pesama sa Teodorine "Trilogije":
Preporučujemo
POVRATAK POSLE KRAĆEG ODMORA: Dragana Mirković ujedinila region u Švajcarskoj (FOTO)
09. 02. 2025. u 18:25
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)