STIHOVIMA MILUJEM RANJENE DUŠE: Aleksandra Radović o jubileju, "pravim ljubavima", emocijama (FOTO/VIDEO)
POP zvezda Aleksandra Radović ove godine obeležava četvrt veka uspešne karijere.
Foto: Mina Dishlenkovic
Jubilej je proslavila radno, između ostalog i sa dva solistička koncerta u Sava centru, održana ovog meseca, koji se mogu okarakterisati kao večeri emocija i dobre muzike. Za "Novosti" je sumirala godinu čijem se kraju bližimo.
- Bila je radna, krenula je koncertno, a tako će se i završiti. Nemam nekih očekivanja za narednu. Uvek sve radim najbolje što mogu i umem u datom momentu, pa ću gledati da i 2025. nastavim u istom ritmu.
Foto: Mina Dishlenkovic
Kaže da je do sada snimala samo ono što voli i da to radi i dan-danas.
- Tokom čitave karijere imala sam želju da pop muzika živi na ovim prostorima i da kroz stvaralaštvo dam svoj doprinos tome.
Jedan od njih je i nova pesma "Prave ljubavi":
- Za naziv smo se saradnici i ja jedva odlučili, jer uvek kada dođe to tog trenutka malo se pomučimo, dok samo stvaranje pesme protiče dosta lakše. Reč je modernoj baladi sa životnim tekstom kakvi su, ustalom, svi stihovi mojih pesama. Autor je Aleksandra Milutinović, a producent i aranžer Mahir Sarihodžić i smatram da smo uradili pravu stvar.
O nastupima nabijenim emocijama, u kojima istovremeno izgleda i snažno i krhko, rekla je:
- To nije nešto na čemu sam radila. Život se pobrinuo da emocije koje iskazujem na sceni budu nešto što sam duboko proživela. Bez obzira na sve, želim da verujem i srećna sam i zahvalna što mogu svojim notama i stihovima da milujem izranjavane duše željne ljubavi, jer sam i ja deo njih.
Foto: Mina Dishlenkovic
U nastavku, u videu ispod pogledajte i poslušajte Aleksandrinu novu pesmu i spot "Prave ljubavi":
Preporučujemo
EVO O ČEMU SE RADI: Aca Sofronijević se udružio sa poznatim sportistom (FOTO/VIDEO)
29. 11. 2024. u 22:14
USLIŠILA ŽELjE PUBLIKE: Tanja Savić saopštila lepe vesti, evo o čemu je reč (FOTO/VIDEO)
29. 11. 2024. u 20:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)