DRAGANA MIRKOVIĆ I TONI SE RAZVODE, A OVAKO SU IZGLEDALI NA POČETKU LJUBAVI: Zbog Tonija prešla da živi u stan od 50 kvadrata
DRAGANA MIRKOVIĆ razvodi se od Tonija Bijelića posle 24 godine braka.
Foto: V. Danilov
Par se venčao 2001. godine, a sada je došlo vreme da stave tačku na njihov brak i kroz život dalje nastave sami.
Foto: ATA images
U trenutku upoznavanja, Dragana Mirković bila je najuspešnija pevačica na Balkanu, sa milionima prodatih albuma I rekordno posećenim regionalnim turnejama a Toni Bijelić ambiciozni poslovni čovek na početku karijere. No, ni finansijske, ni prostorne ni statusne razlike nisu predstavljale prepreku za muzičku zvezdu da napusti sve I sa njim otpočne novi život.
- Prekretnica u mom životu je bio odlazak iz moje zemlje, od moje porodice, prijatelja, fanova. Otišla sam sa jednim koferom i sa jedinom vrednošću koje sam u tom trenutku imala, a to je moje ime i prezime, i moje pesme. Počela sam život ispočetka, iz jedne divne kuće iz Beograda preselila sam se u stan od 50 kvadrata u Beču. Nije mi smetalo, jer ja znam šta je ljubav. Ne mogu vam reći da mi je bilo lako bez obzira što je Beč jako blizu i što sam dolazila često, ogromna je to promena. Znala sam i da plačem – otkrila je Dragana svojevremeno.
Pevačica je jednom prilikom čestitala godišnjicu braka Toniju, javno, na svom Instagram profilu.
Ona je podelila njihovu zajedničku fotku iz mladosti. Par je tada hranio goluba, bili su srećni i nasmejani, te su želeli da taj momenat zauvek sačuvaju.
(KURIR)
BONUS VIDEO:
NI NA VRHUNCU NISAM ZABORAVIO ODAKLE SAM POČEO | "Novosti" intervju | Miroslav Ilić
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)