TO NIJE ISTINA: Viki Miljković o navodnom skandalu na veselju (FOTO/VIDEO)
FOLK ZVEZDA Violeta Viki Miljković pojavila se sinoć na jednom prestoničkom događaju, iako je imala obaveze, došla kako bi ispoštavala svoje prijatelje koji su ga otvorili.
Foto: Novosti
Viki je u razgovoru otkrila da se na otvaranju pojavila samo na kratko, kao i da iste večeri leti za Istanbul gde je očekuju brojne poslovne obaveze.
Foto: Novosti
– Došla sam na 10, 15 minuta i krećem za Istanbul. Tamo imamo firmu za nekretnine, ali i tamo smo i u studiju, snimamo novi album– rekla je Viki i dodala da je večeras napravila izuzetak i izašla u klub:
–Inače, nisam pobornik noćnog života. Kad sam slobodna više volim da budem sa svojom porodicom, da gledam neki dobar film, da pročitam dobru knjigu i da se naspavam.
Foto: Novosti
Viki je nedavno zajedno sa brojnim kolegama nastupala na jednom romskom veselju u Berlinu, nakon čega se u medijima pojavila informacija kako su Ceca Ražnatović i ona zabranile novinarskim ekipama da ih snimaju, tvrdeći da ih je sramota da pevaju na takvim veseljima, a sad je konačno stavila tačku na ovu priču. Foto: Novosti
-To nije tačno. Prosto, da biste emitovali neki nastup ili koncert mora da postoji neka dozvola. Mora da postoji adekvatan ton kako se prenosi, a ovo je u ružnom kontekstu prenešeno. Ceca i ja smo baš to komentarisale, konkretno neku emisiju gde su se prenosila druga romska veselja, kako su u ružnom kontekstu preneli utiske i o pevačima, i samim ljudima sa svadbe. To su pre svega jako fini i kulturni ljudi, domaćini. Taman posla da nisam htela da se slikam i snimam. S velikim ponosom i zadovoljstvom odlazim na romska veselja- istakla je Violeta i dodala:
– Smeta mi što su oni sve predstavljali na neki smešan način. Ja ljude delim na dobre i loše, isto kao što delim i muziku na dobru i lošu. To će vam prvi reći moji kandidati iz “Zvezda Granda”. Meni je publika ista gde god da pevam, nebitno da li je to koncert, nastup u klubu, veselje…. Ljude delim na dobre i loše, bitno je da ljudi vole muziku, da nam bude lepo i da uživamo.
Foto: Novosti
Na pitanje da li bi pored pevanja i nekretnina, bila spremna da svoj novac uloži u još neki biznis, Viki je odgovorila negativno, tvdreći da voli da bude fokusirana na ono što voli.
-Pevanje je moj život i mislim da svoj posao radim dobro. Trudim se da svoje znanje i iskustvo prenesem i na ovu dečicu iz „Zvezda Granda„. Kažu da ono što nam je Bog dao, treba da podelim i meni to pričinjava veliko zadovoljstvo. Pored toga, tu je i prodaja nekretnina, uređenje i meni je to sasvim dovoljno. Jedva i to postižem - zaključila je Viki.
Foto: Novosti
Kompletan intervju sa Viki, pogledajte u nastavku, u videu ispod:
BONUS VIDEO:
"NOVOSTI" INTERVJU: Aca Regina otkrio sve o saradnji sa Filharmonijom
Preporučujemo
SRPSKI DžET-SET U PROVODU: Poznati uživali u noćnom izlasku (FOTO/VIDEO)
09. 11. 2023. u 23:55
ČEKALI SU GA DESET GODINA: Željko Samardžić ovim gestom oduševio Kragujevčane (FOTO)
09. 11. 2023. u 19:40
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)