OPERISAN MILIĆ VUKAŠINOVIĆ: Supruga Suzana otkrila nove detalje o njegovom zdravstvenom stanju
BIVŠI bubnjar "Bijelog dugmeta" Milić Vukašinović završio je u Urgentnom centru zbog bolova koje trpi već dve nedelje.
Foto: V. Danilov
Naime, muzičar je sada operisan, a tu informaciju je potvrdila njegova supruga Suzana, koja se oglasila na društvenoj mreži Fejsbuk.
Ona je sve vreme uz muža, a tom prilikom se zahvalila doktorima i celokupnom medicinskom osoblju otkrivši tom prilikom i kako se Milić oseća.
- Hvala dragom Bogu, Mića je operisan, sve je dobro prošlo. Hvala doktoru Igoru Končaru, njegovim kolegama hirurzima i svom medicinskom osoblju kardiovaskularne hirurgije na svemu što su učinili i spasili mu život. Takođe hvala svim prijateljima i dragim ljudima za svu podršku koju ste mi pružili. Ljubim vas i volim - napisala je Suzana na pomenutoj mreži.
Podsetimo, Milić je nedavno otkrio da mora na hitnu operaciju aneurizme, kako bi se sprečio katastrofalan ishod.
- Imam problema sa venama na nogama, u levoj nozi, ima jedno 15 dana, onda sam došao da vidim šta je i da rešim. Jedna vena mi se raširila, pa mi pritisnula nerve, sad sam bio na skeneru, moram da operišem - rekao je on.
- Ja sam mislio da je tvrdo tkivo, ali to je aneurizma. Za operaciju je sigurno, taj doktor koji mi je gledao na ultrazvuku, rečeno mi je da se hitno moram operisati, ako pukne ta aneurizma, umirem za dva minuta - izjavio je Milić tada za Republiku.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO: U ZAGRLjAJU SUPRUGA: Detalji rođendanske proslave Nataše Ninković - evo koliko je glumica napunila
Preporučujemo
"NAJVIŠE BOLOVA IMAM U PREDELU LEVE NOGE" Milić Vukašinović otkkrio u kakvom je stanju
21. 07. 2023. u 22:35
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)