DRAGANA MIRKOVIĆ U SUZAMA: Pevačicu savladale emocije, pa se rasplakala na nastupu (VIDEO)

FOLK zvezda Dragana Mirković uspešno je završila još jednu veliku američku turneju. Pevačica je održala niz solističkih koncerata, a za svaki nastup se tražila karta više, pa je tako oborila i nove rekorde.

ДРАГАНА МИРКОВИЋ У СУЗАМА: Певачицу савладале емоције, па се расплакала на наступу (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/Instgaram/dragana_mirkovic_fan_srbija

Dragana se sa publikom družila tri nedelje, a ovi koncerti su posebno emotivan utisak ostavili na nju, pogotovo što je u Americi nastupala posle nekoliko godina pauze.

Društvene mreže su preplavili snimci sa nastupa, a jedan video je privukao posebnu pažnju publike.

Naime, Dragana je zapevala pesmu „Zajidi Zajidi“, a u tom momentu su je posebno savladale emocije pa je pustila suzu. Inače ona je u medijima često isticala da je ovo njena omiljena numera.

Pesma je pogodila i tamošnju publiku, Dragana sela na stolicu i maestralno otpevala, pa je raspkalala i mnoge ljude koji su došli iz svih krajeva Amerike da je čuju, prenosi Grand onlajn.

BONUS VIDEO: Ceca Ražnatović podigla publiku na noge

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

GODINAMA TAJILA ISTINU O POREKLU: Zlata Petrović priznala - Krila sam od sina da smo Romi, to mu je predstavljalo veliki problem