KELI I SNUP VODE ŠOU: Određeni domaćini takmičenja "Pesma Amerike"
REPER Snup Dog (50) i pobednica prve sezone "Američkog idola" Keli Klarkson (39) vodiće takmičenje "Pesma Amerike", po uzoru na "Pesmu Evrovizije", koje počinje 21. marta.
Foto EPA / AP
- Počastvovan sam što ću sa svojom malom sestrom Keli Klarkson, zvanom Mis Teksasa, voditi takmičenje - izjavio je Snup Dog, koji je sa Dr Dreom, Eminemom, Meri Džej Blajdž i Kendrikom Lamarom nastupio u nedelju u poluvremenu "Superbola". - Volim koncept "Evrovizije", bio sam obožavalac "Evrosonga" i oduševljen sam što ću ovaj muzički fenomen doneti u Ameriku.
Na "Pesmi Amerike" učestvovaće 56 pevača, dueta ili bendova, po jedan iz svake države, plus glavni grad Vašington i pet američkih teritorija. Peva se uživo, a veliko finale zakazano je za 9. maj.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)