BILA JE ČAST ŽIVETI SA NJIM: Ana Bekuta objavila snimak o Mrki zbog kojeg je posebno ponosna (VIDEO)
PEVAČICA Ana Bekuta u pokojnom partneru Milutinu Mrkonjiću imala je najveću podršku, razumevanje i pažnju, pa od njegove smrti još ne može da se oporavi.
Foto: Z. Knežević/V. Danilov
Ona redovno na društvenim mrežama deli objave posvećene njenom Mrki, a juče je bila posebno ponosna. Pevačica je na televiziji gledala dodelu nagrada povodom Dana državnosti Srbije, a Milutin je posthumano dobio Karađorđevu zvezdu prvog stepena, koju je umesto njega primio Ivica Dačić.
Ponosna Ana ovaj snimak objavila je na društvenim mrežama, i uz to napisala divne reči.
- Milutin Mrkonjić, kako mu sada na grobu piše, heroj obnove zemlje. Celog svog života je gradio, nikad nije rušio. Celog života pomagao i trudio se da nikada ne povredi nikoga. Celog svog života bio posvećen, celog svog života hteo bolje i više za celo društvo i državu. Celog svog života gradio mostove. I bukvalno i figurativno. Bila je čast živeti s njim - napisala je pevačica, a onda su njeni pratioci nizali komentare podrške i najlepših reči za pokojnog Mrku.
Preporučujemo
ANA BEKUTA VIŠE NE ŽIVI SAMA: Poznato ko se uselio u pevačicin stan na Vračaru
25. 01. 2022. u 11:24
NA VUČIĆEVU INICIJATIVU: Đeneral Veljko Radenović dobija spomenik u Kruševcu
15. 02. 2022. u 14:31
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)