AKIJEVA ĆERKA GOVOROM RASPLAKALA MNOGE: "Begaj, tata, jer im je dosadno gore bez tebe"
PEVAČ Aki Rahimovski biće ispraćen na večni počinak danas na zagrebačkom Mirogoju u Aleji velikana, u krugu porodice i prijatelja.
Foto: Printskrin Index.hr
Najbliži su se skupili kako bi se poslednji put oprostili od legendarnog pevača, a emotivni govor Akijeve kćeri Dine dirnuo je mnoge do suza.
- Jednom prilikom si rekao da je lako biti visok, ali teško biti velik, velik čovek - rekla je skrhana Dina, prenosi Index.hr.
- Hvala ti, tata, što si me naučio kako je čovek samo malen pod zvezdama. Ajde, begaj, tako si mi govorio, begaj, kćeri. Begaj, tata, jer im je dosadno gore bez tebe. I samo da znaš, samo ti, tata, i nitko kao ti. Volim te, tata - rekla je.
Aleksandar Aki Rahimovski rođen je u Nišu, ali se ubrzo sa porodicom preselio u Skoplje. Kako mu je otac bio muzički profesor, sa sedam godina je krenuo u muzičku školu, odsek klavir i pevanje.
Preporučujemo
AKI RAHIMOVSKI BIĆE SAHRANjEN U ZAGREBU: Još se ne zna datum poslednjeg ispraćaja
23. 01. 2022. u 09:23
"ZA MALO NEŽNOSTI, NA SVE ĆU PRISTATI" Dirljiv oproštaj "Parnog valjka" od Akija
22. 01. 2022. u 15:15
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)