JELENA ĐOKOVIĆ DIGLA GLAS: Zašto žena mora da zna da kuva i da mužu uvek bar nešto spremi? Javno iznela stav brojnih žena (FOTO)
JELENA Đoković je, objavivši na svom Instagram nalogu niz sarkastičnih komentara na temu "Žena mora da zna da kuva", izazvala lavinu oprečnih mišljenja.
Foto: D. Milovanović, V. Danilov
Žena najboljeg tenisera na svetu se pobunila protiv, kako kaže "programiranja od ranih dana".
"Ne on će da glrada kako je ona uspešna na njegov račun" , "Pa mora deci da da nešto da jedu, ne samo njemu", neki su od komentara.
Preporučujemo
UZ SKANDIRANjE I APLAUZE: Ovako je dočekan Novak Đoković na Svetom Stefanu! (FOTO/VIDEO)
13. 07. 2021. u 08:07
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (6)