"A KAD SMO MI TO BILE PRIJATELJICE?" Nataša Bekvalac burno reagovala na pitanje o Ani Nikolić
VEĆ danima se priča o navodnom animozitetu koji vlada između pevačica Ane Nikolić i Nataše Bekvalac, a sad je lepa Novosađanka dodala ulje na vatru izjavama o odnosu sa koleginicom.
Foto: Printskrin
Na pitanje da li ima istine u pričama o prekidu njihovog prijateljstva, Nataša Bekvalac je za prokomentarisala:
- Čekaj, kako misliš "nismo više dobre prijateljice"? A kad smo mi to bile dobre? (smeh) Ne, ja ne želim da učestvujem u tome, ne postoji razlog za tako nešto. O tom odnosu ne bi ni trebalo da pričamo, sa moje strane ne postoji nikakve namere koja nije dobra - kazala je Bekvalčeva, ne želeći da komentariše što ju je Nikolićeva blokirala na društvenim mrežama.
(Blic)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
IRAN POSLAO HITNU PORUKU NAŠIM KOMŠIJAMA: Nemojte to da dozvolite Americi!
IRAN je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana, nakon što je bugarska vlada najavila da će tražiti odobrenje parlamenta za razmeštanje američkih aviona za dopunu goriva u toj zemlji.
21. 07. 2026. u 18:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (1)