PRINC HARI I MEGAN MARKL TRAŽE KUMU: Opra otkrila da li će ona preuzeti tu ulogu
AMERIČKA voditeljka Opra Vinfri odlučila je da prekine glasine o kumstvu ćerke princa Harija i Megan Markl.
Opra
Naime, kako se navodilo, oni su pitali Opru da bude kuma maloj Lilibet, a voditeljka je sada objasnila šta je u pitanju.
Foto: Printskrin
- Ja sam komšinica i prijateljica samo, verujem da će oni uzeti nekoga mlađeg za tu ulogu - pojasnila je Opra koja je u dobrim odnosima s porodicom od 2018. kada je dobila poziv za njihovo kraljevsko venčanje.
Tokom intervjua otkrila je da joj se jako sviđa odabrano ime za devojčicu, a i da će ponosnim roditeljima poslati poseban poklon za dan očeva.
Opra je intervju sa Harijem i Megan snimila nakon nekoliko turbulentnih meseci za njih dvoje, u kojem su postali roditelji, bili na sprovodu pokojnog Filipa te odradili intervju s Oprom koji je privukao pažnju šire javnosti.
(Kurir)
Preporučujemo
MEGAN MARKL OTVORENO O GUBICIMA : Evo šta joj pomaže da pregura teške trenutke
18. 06. 2021. u 15:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)