SUPRUGA PRIJAVILA NESTANAK MUŽA, TELO PRONAĐENO ZAKOPANO U ŠUMI: Jezive scene na Palama, jedna osoba privedena
POLICIJSKOJ stanici Pale jutros je oko 9.40 časova prijavljen nestanak lica T. A. iz Pala.
Foto: Novosti
Nestanak prijavila supruga koja je rekla da je zadnji put videla supruga kako odlazi iz porodičnog doma u automobili marke “audi” kojim je upravljao D. I. iz Pala.
Prema nezvaničnim informacijama muškarac je pronađen mrtav, zakopan u šumi.
Kako prenose mediji, ubijeni je Aleksandar Tomić zvani Bato, a da je na informativni razgovor priveden Ivan Divljan.
Više detalja biće poznato nakon policijske istrage.
(ATV.bl)
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)