PRETUKAO VLASNICU KAFIĆA? Detalji drame u centru Prnjavora
POLICIJSKI službenici Policijske stanice Prnjavor u utorak su lišili slobode E. K. iz Prnjavora, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo telesna povreda, kao i prekršaje iz oblasti zakona o javnom redu i miru i oružju i municiji, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Kafe bar "Sanja", Foto N. Đurić
Kako "Novosti" saznaju, uhapšen je Edin K. (43), koji je pijan fizički napao i naneo povrede vlasnici i gošći u jednom ugostiteljskom objektu, uz uvrede i pretnju pištoljem "da će ih pobiti".
Drama u ugostiteljskom objektu "Sanja", u Ulici Đure Jakšića, oko 10.30, kada je vidno pijani Edin iz torbice izvadio pištolj i zapretio "da će sve pobiti".
- Edinu se prva na meti našla gošća kafića Samanta I. (20), u čije lice je uperio pištolj uz pitanje "da li hoće da je ubije i da će joj pucati u čelo" - kaže izvor "Novosti".
Nastavak je usledio kada je Sanja B. (35), vlasnica istoimenog kafića, pokušala da zaštiti gošću.
- Napasnik je uzvratio hvatanjem za vrat i davljenjem gazdarice. Potom se ponovo obrušio na Samantu koja je pokušala da je zaštiti. Zadao joj je rukom više udaraca po glavi i stomaku, zatim je uhvatio za glavu i više puta udario u zid - ispričali su akteri i očevici.
Edin je od vlasnice nasilno uzeo telefon kojim je u pomoć pokušala da pozove policiju, napustivši objekat uz pretnju "da će ih sve pobiti kad izađe iz zatvora".
Napadač je ubrzo uhapšen, a od njegove nevenčane supruge je predat, kako se ispostavilo, gasni pištolj, koji joj je u međuvremenu ustupio.
UTVRĐENO 2,3 PROMILA ALKOHOLA
KOD Edina K. je alko-testiranjem utvrđeno prisustvo 2,31 promila alkohola u krvi, a o svemu je obavešten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
Preporučujemo
SRPSKA SLAVI DAN REPUBLIKE: Svečani defile kao kruna 34. rođendana (FOTO/VIDEO)
09. 01. 2026. u 13:13
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)