RUS IZAZVAO BURU U SAVETU BEZBEDNOSTI: Samo krivite Srbe i demonizujete ih, nema visokog predstavnika!
03. 11. 2021. u 21:30
STALNI predstavnik Ruske Federacije u UN Vasilij Nebenzja rekao je na sednici Saveta bezbednosti UN da u BiH nema visokog predstavnika.
Povezane vesti
"DOK SE ZELENSKI NE OPAMETI, KORISTIMO VOJNE METODE" Nebenzja: Ni jedno dejstvo „neonacističke klike“ iz Kijeva neće proći nekažnjeno
RUSIJA će nastaviti da rešava probleme vojnim sredstvima sve dok Vladimir Zelenski ne prihvati realistične uslove za pregovore, izjavio je stalni predstavnik Ruske Federacije pri Ujedinjenim nacijama Vasilij Nebenzja.
13. 01. 2026. u 08:34
ŠMIT PONIŽEN U SB UN: Nije mogao da govori, Rusi i Kinezi očitali bukvicu Nemcu
KRISTIJAN Šmit danas nije govorio na sednici SB UN jer je njegovo obraćanje blokirao predstavnik Ruske federacije Vasilij Nebenzja, koji je tom prilikom izjavio da je Šmit uzrok bezakonja u BiH i da ga "kao takvog ne priznaju kao visokog predstavnika jer on nije dobio saglasnost ovog tela".
31. 10. 2025. u 19:23
Najnovije iz rubrike
DODIK O POSETI IZRALEU: Potvrđujemo prijateljstvo koje je nesporno i traje godinama
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je da njegova poseta Izraelu, koja je počela danas, potvrđuje nesporno međusobno prijateljstvo koje traje godinama.
25. 01. 2026. u 20:52
SNAŽNO NEVREME U TREBINJU: Poplavljene ulice u centru grada
SNAŽNO nevreme praćeno kišom i jakim vetrom pogodilo je danas popodne Trebinje i poplavilo ulice u centru grada, izjavio je načelnik lokalnog Štaba za vanredne situacije Stevan Bekan, i potvrdio da su nadležne službe na terenu i pomažu u otklanjanju posledica oluje.
25. 01. 2026. u 20:15
CRVENI ALARM ZBOG OBILNIH PADAVINA: Proglašeno vanredno stanje
U POJEDINIM delovima Republike Srpske i Federacije BiH, zbog najavljenih obilnih padavina, Hidrometeorološki zavod Republike Srpske izdao je crveno upozorenje.
25. 01. 2026. u 08:24
NAJGORA MUČENJA NA PRAVOSLAVNE PRAZNIKE I KADA JE DOLAZIO ALIJA: Tri decenije od zatvaranja zloglasnog logora za srbe "Silos" kod Sarajeva
KONCETRACIONI logor „Silos“ u Tarčinu kod Sarajeva, u kojem je bilo zatočeno više od 600 srpskih civila, od kojih su 24 umrla zbog posledica fizičkog zlostavljanja, prebijanja, torture i mučenja glađu, zatvoren je krajem januara pre 30 godina, puna dva meseca nakon što je potpisan Dejtonski mirovni sporazum.
25. 01. 2026. u 07:30
EKSPLOZIJA U DOBRINJI: Policija odmah reagovala
EKSPLOZIVNA naprava aktivirana je u jutros u sarajevskom naselju Dobrinja.
24. 01. 2026. u 13:14
Marija
03.11.2021. 23:20
Svaka cast Vasilije, tako im treba reci.