STRAVIČNA IZDAJA: Tihanovska traži od Amerikanaca da uvedu sankcije Belorusiji

Novosti online

18. 03. 2021. u 00:01

PORAŽENI beloruski predsednički kandidat Svetlana Tihanovska zatražila je od SAD da uvedu sankcije beloruskim državnim preduzećima.

СТРАВИЧНА ИЗДАЈА: Тихановска тражи од Американаца да уведу санкције Белорусији

Foto: EPA

- Zahtevamo od Sjedinjenih Država da uvedu sankcije protiv državnih preduzeća, pravnog sistema i oligarha. Sankcije su jedna od najefikasnijih mera - rekla je Tihanovska tokom saslušanja u međunarodnom komitetu američkog predsrtavničkog doma.

Tihanovska je takođe pozvala Sjedinjene Države da iskoriste svoje diplomatske mogućnosti za postizanje međunarodne izolacije Belorusije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (3)

Kada se pokojniku daje 7, 40 dana, 6 meseci i godina?