BAJDEN OBEĆAO AMERIKANCIMA:-Imaćemo vakcinu za svakog građanina SAD do kraja maja
SAD su na dobrom putu da imaju dovoljno vakcina protiv kovida za svaku punoletnu osobu do kraja maja, rekao je predsednik Džo Bajden, koji je odao priznanje kompaniji Džonson&Džonson na uspehu u pravljenju vakcine u saradnji s kompanijom Merk.
Foto: EPA
- Ne radi se samo o Džonson&Džonson i Merku. Tu su i Fajzer, Moderna, koje su tesno sarađivale sa nama kako bismo ubrzali isporuku miliona doza širom zemlje. Rezultat je takav da smo na dobrom putu da možemo da vakcinišemo svakog punoletnog Amerikanca do kraja maja, nekoliko meseci ranije nego što su mnogi očekivali - izjavio je Bajden, a preneo CNN.
Bajden je danas rekao da će se obratiti ministarstvu zdravlja da obezbedi dodatnih 100 miliona doza Džonson&Džonson vakcine.
Preporučujemo
POLITIKA VAŽNIJA OD ZDRAVLjA: Šamar iz Brisela Italiji zbog proizvodnje “Sputnjika V”
10. 03. 2021. u 19:43
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)