TRAMPOVA ĆERKA ISPISALA DECU IZ ŠKOLE: Uprava i roditelji se žalili na njihovo ponašanje, a ovo je razlog
IVANKA Tramp i Džared Kušner ispisali su svoju decu iz privatne škole u Vašingtonu nakon što su nadležni u ovoj obrazovnoj ustanovi izrazili zabrinutost zbog njihovog nepoštovanja mera protiv kovid-19, prenosi SiEnEn.
Foto: Tanjug AP
Nadležni u privatnoj školi u Vašingtonu, koju poslednje tri godine pohađa troje dece Ivanke Tramp i Džareda Kušnera, izrazili su zabrinutost zbog javnog kršenja mera protiv kovid-19 kakvo se moglo zapaziti kod para.
To je na kraju dovelo da ćerka Donalda Trampa i njen suprug svoju decu ispišu iz ove škole, rekao je za SiEnEn izvor upoznat sa situacijom.
Izvor navodi da su Trampova i Kušner u više navrata prekršili niz smernica iznetih u priručniku za roditelje o merama protiv kovid-19.
Zbog primedbi i zahteva za promenom njihovog ponašanja u cilju zaštite od kovid-19, par je odlučio da decu ispiše iz škole.
Međutim, dva izvora navode da je škola rešila da se suprotstavi njihovom nepoštovanju zaštitnih mera i da je to učinila nezavisno od pritužbi roditelja.
Portparol škole odbio je da za SiEnEn komentariše ove navode.
U školi se trenutno nastava održava uživo za organičen broj učenika, a za zaposlene, decu, njihove roditelje i članove porodice važe preventivne mere zasnovane na smernicama Centra za kontrolu i prevenciju bolesti.
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)