KIM MI JE NAMIGIVAO, A TRAMP SE SMEJAO: Bivša portparolka američkog predsednika objavila memoare i otkrila zanimljive informacije
BIVŠA portparolka američkog predsednika Donalda Trampa Sara Sanders je u svojoj knjizi opisala rad sa američkim liderom, a posebnu pažnju je obratila na jedan sastanak sa liderom Severne Koreje Kim Džong Unom.
Foto: EPA
Na jednom od sastanaka, Sandersova je primetila kako je posmatra severnokorejski lider. Prema njenim rečima, on joj je klimnuo glavom i namignuo.
- Jedino na šta sam mogla pomisliti jeste da li je moguće da je Kim Džong Un obratio pažnju na mene? - piše Sandersova.
Tramp i bivši šef kabineta Bele kuće Džon Kečli su se veoma smejali kada su čuli za taj događaj.
- Stvarno si mu se svidela! - rekao je Tramp tom prilikom, navodi se u knjizi Sandersove.
Ranije je bivši savetnik Trampa za nacionalnu bezbednost Džon Bolton objavio memoare gde je opisao svoj rad u Beloj kući 2018-2019. godine. Bela kuća je uverena da je Bolton izbačen zbog agresivnosti i da su njegovi memoari osveta predsedniku Trampu.
(Sputnjik)
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (3)