EVO DA LI JE ALI HAMNEI ŽIV: Iran otkrio nove informacije o vrhovnom vođi (VIDEO)
IRANSKO ministarstvo spoljnih poslova objavilo je da su vrhovni vođa i predsednik zemlje živi i zdravi, nakon što su se pojavile informacije o napadu na kompleks u Teheranu.
Foto: Iks printksrin
- Svi su bezbedni i zdravi - rekao je portparol.
- Da, imali smo još nekoliko komandanata koji su poginuli kao rezultat ovog terorističkog čina agresije. Ali ono što je važno jeste da iranska nacija, naše oružane snage, naše hrabre oružane snage preduzimaju neophodne mere da odbrane Iran na najjači mogući način - rekao je on.
Ministar spoljnih poslova Irana Abas Arakči ranije je rekao da je vrhovni vođa živ „koliko on zna“.
Ranije su satelitski snimci pokazali crni dim i veliku štetu na kompleksu ajatolaha Alija Hamneija.
Najmanje četiri zgrade su pogođene u kompleksu u centru Teherana.
Preporučujemo
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)