LIDER DNR: Kijevski režim teroristički, standardi Zapada dvostruki

Novosti online

18. 06. 2025. u 16:25

ZAPAD, ignorišući eksploziju na pruzi u Brjanskoj oblasti, pokazuje dvostruke standarde, rekao je lider DNR Denis Pušilin na marginama Međunarodnog ekonomskog foruma u Sankt Peterburgu.

ЛИДЕР ДНР: Кијевски режим терористички, стандарди Запада двоструки

Foto: Printskrin Youtube/ Solovьёv LIVE

Za akcije Kijeva na teritoriji Rusije Pušilin je rekao da predstavljaju terorističke napade.

- Teroristički režim Kijeva je opasan ukoliko zemlje ne budu ujedinile napore u borbi protiv njega - naglasio je on.

Prema rečima Pušilina, Ukrajina je izgubila svoj subjektivitet 2014. godine i od tada sve što radi je u interesu zapadnih država.

- Glavni akter u agresiji kijevskog režima trenutno je Velika Britanija - naglasio je Pušilin.

On je ocenio da je još jedna komponenta delovanja ukrajinskog rukovodstva to što žele da zadrže vlast svim neophodnim sredstvima, „bez obzira na bilo kakve gubitke“, uključujući i ljudske, primetio je Pušilin.

- Ukrajina je već počela da mobiliše žene i mlade ljude u redove ukrajinskih Oružanih snaga, privlačeći ih platom. Kijev je organizovao čitavu reklamnu kampanju, pokušavajući da ubedi žene da je ratovanje ‘moderno’ - objasnio je Pušilin.

Odluka o kapitulaciji Ukrajine biće doneta „za drugim stolom“, ali je potrebno razgovarati o tome čak i sa kijevskim teroristima, zaključio je on.

(Sputnjik)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

PRODATE SVE KARTE OD 80 I 100 HI-LJA-DA DINARA! Crvena zvezda zove na malo finale!