ŠTA UPLAKANI U MINHENU NISU PREDVIDELI? Snažna izjava Marije Zaharove će mnogima otvoriti oči
EVROPSKI političari koji insistiraju na zaštiti „teritorijalnog integriteta“ Ukrajine dobro bi uradili da pruže sličnu podršku Danskoj suočenoj sa američkim zahtevima prema Grenlandu, kaže zvanična predstavnica ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
Foto: Profimedia
Ona je skrenula pažnju na to da Ukrajina, za razliku od Danske, nije članica ni EU ni NATO. S tim u vezi, ona je pozvala da se „sedne za pregovarački sto u Kopenhagenu“.
- Ili uplakani u Minhenu nisu predvideli takav „pregovarački sto“? - pitala je Zaharova na Telegramu.
Preporučujemo
NEBENZJA: Ukrajina bespovratno izgubila teritorije koje su ušle u sastav Rusije
17. 02. 2025. u 20:00
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)