"ZELENSKI NEMA LEGITIMITET" Bivši obaveštajac o situaciji u Kijevu
BIVŠI izraelski obaveštajac Jakov Kedmi je bugarskom portalu „Pogled info“ izjavio da u Kijevu „počinju ubrzano da razgovaraju o izborima u Ukrajini“.
Foto: Printskrin/Depositphotos/ilustracija
- Verovatno u svetlu oštre izjave ruskog predsednika da je Rusija spremna da pregovara sa legitimnim legalnim vlastima - rekao je Kedmi.
Vladimir Zelenski nema legitimitet, a Sjedinjene Države bi mogle da počnu da traže drugog odgovarajućeg kandidata, dodao je politikolog.
(Alo)
BONUS VIDEO:
RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
ISTORIJSKI PREOKRET ZELENSKOG: Želi okončanje sukoba ove godine, ali...
10. 01. 2025. u 13:44
OGLASIO SE ZELENSKI: U regionu Kursk poginuo veliki broj vojnika iz Severne Koreje
05. 01. 2025. u 15:43
''TRAMP MOŽE DA BUDE ODLUČUJUĆI'' Zelenski veruje novoizabranom predsedniku SAD
03. 01. 2025. u 00:06
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (1)