VRHOVNI SUD SAD ODLUČIO: Kenedi Mlađi ostaje na listićima u Viskonsinu i Mičigenu 5. novembra
VRHOVNI sud SAD odbio je danas zahtev bivšeg nezavisnog predsedničkog kandidata Roberta Kenedija Mlađeg, koji je podržao republikanca Donalda Trampa, da njegovo ime bude uklonjeno sa glasačkih listića u dve države na predstojećim izborima.
Tanjug
Sud je odbio zahtev Kenedija Mlađeg da naloži Izbornoj komisiji Viskonsina i državnoj sekretarki Mičigena Džoselin Benson da uklone njegove ime sa listića u tim državama, prenosi Rojters.
Kenedi Mlađi je u avgustu suspendovao svoju predsedničku kampanju i izrazio želju da njegovi birači glasaju za Trampa 5. novembra.
Mičigen i Viskonsin se nalaze među sedam ključnih država za koje se očekuje da će odlučiti o ishodu trke između Trampa i demokrate Kamale Haris.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NESTALA MILIJARDA DOLARA: Pentagon u problemu, revizori ne znaju gde je nestao novac
25. 10. 2024. u 21:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)