"UKOLIKO ME STAVE U KUĆNI PRITVOR..." Tramp upozorava - To je tačka ključanja za američku javnost
BIVŠI predsednik SAD Donald Tramp izajavio je danas da ukoliko bude stavljen u kućni pritvor, da bi to bila "tačka ključanja" za američku javnost koja, kako smatra, "ne bi to tolerisala".
Foto Tanjug/AP
- Nisam siguran da bi javnost to tolerisala. Smatram da bi tako nešto bilo previše za javnost da proguta. U nekom trenutku, došlo bi to tačke ključanja - rekao je Tramp u intervjuu za Foks njuz, koji je emitovan danas.
Porota Okružnog suda na Menhetnu proglasila je 31. maja Trampa krivim za falsifikovanje poslovnih dokumenata kako bi prikrio isplate porno glumici Stormi Danijels uoči izbora 2016. godine, koja tvrdi da je bila u vezi sa njim. Sudija Huan Merčan zakazao je ročište za izricanje kazne za 11. jul.
Tramp je, takođe, rekao da je suđenje palo teško njegovoj porodici, posebno je bilo "izuzetno loše" za njegovu suprugu Melaniju.
- Imam divnu ženu koja mora da sluša te stvari sve vreme. Stavljaju sva ta opaka imena pojedinih ljudi, a ja čak nisam u mogućnosti da se branim zbog zabrane izražavanja. Na mnoge načine, to je teže za moju porodicu nego za mene - naveo je Tramp, a preneo američki Politiko.
BONUS VIDEO:
VUČIĆ GLASAO NA NOVOM BEOGRADU: Predsednik ispunio građansku dužnost
Preporučujemo
TRAMP NE MOŽE BITI PREDSEDNIK SAD: Bajdenov izborni štab o izjavi bivšeg predsednika
31. 05. 2024. u 19:56
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)