NIŠTA ZA NIKI: Tramp demantuje glasine da se Niki Hejli razmatra kao potpredsednički kandidat ako bude izabran
KANDIDAT za predsednika SAD Donald Tramp negirao je da razmatra republikanku Niki Hejli za mesto potpredsednika Sjedinjenih Država ako bude izabran.
Foto: AP Photo/Julia Nikhinson, Pool
-Niki Hejli se ne razmatra za mesto potpredsednika, navodi se u saopštenju.
Podsetimo, ranije je Akios, pozivajući se na svoje izvore, pisao da predizborni štab Donalda Trampa razmatra Niki Hejli kao kandidata za mesto potpredsednika Sjedinjenih Država, uprkos činjenici da je Hejli prethodno aktivno kritikovala Trampa.
Portal Akios je krajem aprila objavio da bi, ukoliko Donald Tramp dođe na vlast u SAD, guverner Severne Dakote republikanac Daglas Burgum mogao da postane potpredsednik SAD.
U međuvremenu, 49 odsto registrovanih birača podržava Trampa, prema aprilskoj anketi CNN-a. Brojka se nije promenila od januarskog istraživanja. Podrška Džoa Bajdena pala je sa 45% na 43%.
(ctrana.news)
BONUS VIDEO - RUSKI BOMBARDERI U AKCIJI: Borbena misija u pravcu južnog Donjecka
Preporučujemo
TRAMP OŠTRO NAPAO BAJDENA: Na strani je Hamasa, vodi svet u treći svetski rat
09. 05. 2024. u 09:19
TRAMP RAZVIO DETALjAN PLAN ZA KRAJ SUKOBA U UKRAJINI: On želi da zaustavi ubijanja
04. 05. 2024. u 08:57
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)